Амофос: ефективне добриво для покращення врожаю

Амофос є одним з найбільш затребуваних мінеральних добрив. Воно широко використовується в сільському господарстві завдяки здатності підвищувати врожайність і зміцнювати кореневу систему рослин. Хоча це добриво не з дешевих, проте на амофос ціна може варіюватися. Все залежить від виробника, регіону та обсягу закупівлі. Однак, враховуючи його високу ефективність, інвестиції швидко окупляться.

Амофос - ефективне добриво для покращення врожаю

Що таке амофос?

Амофос – це складне мінеральне добриво, яке містить два основних поживних елементи: фосфор (до 52%) і азот (до 12%). Випускається у вигляді гранул, які легко розчиняються у воді, завдяки чому рослини швидко засвоюють поживні речовини.

Плюси та мінуси застосування амофосу

Амофос показує свою ефективність уже після першого використання. Він помітно збільшує врожайність овочів і плодових культур, а також робить їх більш стійкими до паразитів та хвороб. До його переваг також можна віднести:

  • Рівномірний розподіл по поверхні ґрунту.
  • Можна використовувати як основне добриво, так і додаткового підживлення.
  • Безпечне навіть для проростків.
  • Добре зберігається, не псується і не кришиться.
  • Підходить для різних типів ґрунтів.
  • Поліпшує смак та якість врожаю та продовжує термін зберігання плодів.
  • Прискорює дозрівання плодів.
  • Підтримує рясне цвітіння без пустоцвіту.
  • Зміцнює імунітет рослин.
  • Сприятливо впливає на кореневу систему.

Головним і, мабуть, єдиним недоліком є те, що гранули амофосу погано розчиняються у ґрунті. Це ускладнює його засвоєння рослинами. Тому добриво частіше застосовують у рідкому вигляді, попередньо розчиняючи у воді.

Як застосовувати амофос?

Найчастіше добриво вносять перед посівом. Його розсипають по полю і загортають в ґрунт. Як підживлення, амофос можна застосовувати протягом всього вегетаційного періоду. Для кращого засвоєння, гранули рекомендовано полити водою, або ж приготувати розчин. Спосіб і норми внесення добрива залежать від типу ґрунту, кліматичних умов, культури та фази її розвитку. Обов’язково дотримуйтесь рекомендованих норм. Пам’ятайте, що надлишок мінералів так само небезпечний для рослин, як і нестача.

Коли потрібен амофос?

Амофос потрібен рослинам, коли їм не вистачає азоту та фосфору. І вони самі вам про це скажуть. Все, що потрібно – уважно придивитися. Так бліде або жовте листя свідчить про дефіцит азоту. А повільний ріст, слабка коренева система, недостатнє цвітіння чи плодоношення вказують на нестачу фосфору. Не ігноруйте ці ознаки. Правильно підібране добриво не тільки покращить стан рослин, а й підвищить врожайність та якість сільськогосподарських культур. Завітайте на сайт megachem, оберіть найкраще добриво, і вперед! Ось побачите – результат не за горами!